Usługi Tragarskie Warszawa

INNE USŁUGI

Usługi tragarskie Warszawa

Specjalizujemy się w transporcie bagażu i przedmiotów. Zamiast zmagać się z walizką, możesz skoncentrować się na rzeczach dla Ciebie istotnych.

Jeśli nie masz pewności, jak bezpiecznie przenosić ciężkie meble w górę lub w dół po schodach, lub potrzebujesz zmiany układu mebli w pokoju, możemy Ci pomóc. Nasze zespoły są profesjonalnie przeszkolone, aby pomagać w przemeblowaniu mieszkań i domów lub przygotowaniu pomieszczeń do remontu. Chętnie pomożemy Ci w każdy możliwy sposób. Jeśli jesteś właścicielem firmy i potrzebujesz zmiany aranżacji lub wyprowadzenia mebli z budynku, możemy również w tym pomóc.

Przenoszenie ciężkich przedmiotów

Jeśli masz szczególnie duży przedmiot, który wymaga przeniesienia, taki jak fortepian, sejf na broń lub duży mebel, Brothers Transport Przeprowadzki pomoże Ci go zabrać wszędzie tam, gdzie trzeba. Specjalizujemy się w poruszaniu się po schodach i poruszaniu się po trudnych zakrętach, zapewniając bezpieczeństwo twoich rzeczy podczas przeprowadzki.

usługi tragarskie
transport mebli

Przenoszenie przedmiotów specjalnych

Jednym z większych wyzwań, z którymi możesz się zmierzyć, jest znalezienie usługodawcy, który poradzi sobie ze specjalnymi przedmiotami. Są to przedmioty, które są często duże lub mają dziwne kształty, które nie mieszczą się łatwo w standardowych pudełkach do przenoszenia.

Pomożemy w przeniesieniu takich przedmiotów jak:

  • Stoły bilardowe
  • Fortepiany
  • Pojazdy i motocykle
  • Narty wodne
  • Antyki i dzieła sztuki
  • Meble ze szkła lub marmuru
  • Zegary
  • Telewizory z dużym ekranem
  • Żyrandole
  • Każdy duży, delikatny lub drogi przedmiot

Przeprowadzki małe i wielkie, lokalne lub na duże odległości

Brothers Transport Przeprowadzki mogą być dostosowane do każdego rodzaju przeprowadzek krajowych i przeprowadzek międzynarodowych, zarówno małych, jak i dużych, lokalnych lub na duże odległości. Od mieszkania z 1 sypialnią do kamienic z 6 sypialniami, małe domki na przedmieściach po duże dwory. Doradzimy jak zrealizować przeprowadzkę lepiej i w przystępnej cenie aby odciążyć Cię, jesteśmy firmą której możesz zaufać i uniknąć stresu związanego z przeprowadzką.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę.

Nie ma znaczenia, czy szukasz osoby z jedną furgonetką czy floty samochodów dostawczych do dużego przedsięwzięcia, nie ma dla nas pracy zbyt dużej ani zbyt małej.

Jak skorzystać z usług Brothers Transport Przeprowadzki?

Wypełnij prosty formularz wniosku i otrzymaj bezpośrednią wycenę na przeprowadzkę międzynarodową.