Brothers Transport Przeprowadzki to profesjonalna firma, która oferuje atrakcyjny cennik przeprowadzek w Warszawie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując pakiet usług do jego potrzeb – dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i biur oraz firm. Dzięki zgranemu zespołowi doświadczonych specjalistów, a także flocie nowych, pojemnych pojazdów, obsługujemy: Nasz cennik tanich przeprowadzek w Warszawie obejmuje zarówno transport mebli oraz całego wyposażenia na terenie konkretnego miasta, jak i poza jego granicami.
usługi pakowania

Dobra firma przeprowadzkowa Warszawa - cennik

 

Dbamy o naszych klientów oraz wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Właśnie dlatego cennik naszej firmy przeprowadzkowej w Warszawie w pełni zależny jest od indywidualnie dobranego pakietu usług. Wpływ na końcową cenę mają np.:

  • odległość, jaką będzie trzeba pokonać z meblami (adres początkowy i końcowy),
  • ilość przewożonych mebli oraz przedmiotów, a w tym liczba potrzebnych do przeprowadzki pojazdów,
  • udogodnienia, takie jak np. możliwość podjechania pod sam budynek, czy też obecność windy w bloku.

Przeprowadzki Warszawa - cena usługi

Koszt przeprowadzki w Warszawie zależny jest również od prac, które zostaną zlecone naszym specjalistom. Mowa tu o:

  • ewentualnym montażu i demontażu mebli, 
  • usługach porządkowych oraz pakowaniu i zabezpieczaniu mebli, 
  • przenoszeniu mebli i przedmiotów cennych oraz o dużym gabarycie. 

Cennik oferowanych przez nas usług transportowych jest przystępny oraz zależny od skali całego przedsięwzięcia. Z nami zapomnisz o stresie i nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo swoich mebli, sprzętów elektronicznych, AGD, czy też delikatnych przedmiotów. W celu ustaleniu ostatecznej ceny skontaktuj się z nami, np. wykorzystując widniejący na stronie formularz kontaktowy

Z nami przekonasz się, że cena tanich przeprowadzek w Warszawie nie musi być wysoka! Z naszych usług skorzystali już klienci indywidualni, a także biura, firmy, jak właściciele magazynów. 
 

Skontaktuj się z nami!

przeprowadzka w warszawie